Tomasz Sobczyk
Prezes Zarządu 

Absolwent studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i Marketing Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Doświadczony menedżer sprzedaży, od 9 lat związany z branżą produktów finansowych. Pracownik czołowych instytucji finansowych w Polsce. Szerokie doświadczenie z zakresu współpracy oraz wsparcia w obszarze finansowym zarówno dla Kluczowych Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowch oraz Przedsiębiorstw.

 

 

 

 

 

 

Mariusz Panek
Członek Zarządu 

Absolwent studiów magisterskich i studiów doktoranckich na Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach. Doświadczony menedżer sprzedaży, od 14 lat związany z branżą medyczną. Pracownik międzynarodowych firm farmaceutycznych i medycznych, takich jak: Ratiopharm, Pliva, Teva, B Braun, Johnson & Johnson. Szerokie doświadczenie z zakresu sprzedaży, szkoleń oraz współpracy handlowej.

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Kosiacki
Dyrektor ds. Rozwoju i Sprzedaży

Absolwent studiów magisterskich Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. Doświadczony menedżer wysokiego szczebla sprzedaży produktów i usług finansowych z ponad 10-letnim doświadczeniem w międzynarodowych instytucjach finansowych, między innymi Banku Millennium. Wieloletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zespołu Sprzedaży w obszarze bankowości. Szerokie kompetencje związane z zarządzaniem placówką banku oraz sieciami placówek. Wysokie kwalifikacje związane z budowaniem strategii sprzedaży, przygotowaniem ofert handlowych oraz monitorowaniem i analizą sytuacji na rynku produktów finansowych, w szczególności podejmowanych działań, promocji i ofert. Szerokie doświadczenie z zakresu szkoleń związanych z branżą sektora finansowego.

© 2017 Investment & Intermediation. All Rights Reserved. Designed By Przemysław Hrynkiewicz